TUTAJ ZNAJDZIESZ ODPOWIEDZI NA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

1. GDZIE JEST MÓJ WYNIK?

Jeśli strzeliłeś mecz twój wynik będzie widoczny w zakładce Results&Rankngs, będzie on również widoczny  na stronie  organizacji https://precisionrifleteamrda.sk/en/prs-series i/lub, https://competitions.ultimateballistics.com/results

Twój wynik z pewnością będzie również widoczny na stronie organizatora/klubu który zorganizował mecz.

2. WYGRAŁEM TIE BREAKER — DLACZEGO NA STRONIE WYNIKÓW MECZÓW WCIĄŻ MAM REMIS?

Tie breakery służą do określania miejsca w meczu. Jeśli zremisujesz z kimś w meczu i pokonasz go w na torze Tie Breaker, uzyskasz przed nim miejsce w meczu – ale Twoje punkty PRS pozostaną takie same. Remisy nie dodają punktów PRS.

3. MÓJ WYNIK JEST PRZYPISANY INNEMU STRZELCOWI.

Skontaktuj się z MD meczu i poproś o zalogowanie się i dokonanie korekty poprzez podanie swojego numeru PRS.

4. JAK WYBRAĆ KLASE, W KTÓREJ CHCĘ STRZELAĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ PRS?

Strzelec może wybrać rywalizację w dywizji Bolt Action Open, Semi Auto Open. Tactical (223 rem i 308 win) Senior Open i Ladies Strzelcy nie są zamknięci w jednej dywizji i mogą zdecydować się na rywalizację w Open w jeden weekend i semi-auto open w następny. W związku z tym Twoja dywizja nie jest wstępnie wybierana na stronie internetowej PRS i jest ładowana za każdym razem, gdy wyniki są wprowadzane przez MD.

5. JAKIE SĄ KATEGORIE STRZELCÓW I JAK JĄ WYBRAĆ?

Kategorie strzelców dostępne do wyboru to Regular , Lady, Senior. Każdy, kto ukończył 50 lat, może strzelać w kategorii seniorów oprócz swojej dywizji PRS. Każda osoba, która na początku sezonu ma 18 lat lub mniej, może strzelać w kategorii juniorów oprócz swojej dywizji PRS. Możesz edytować/wybrać swoją kategorię na swoim profilu strzelca po zalogowaniu się na stronie PRS. Wybrana kategoria pozwoli Twoim wynikom znaleźć się w tych rankingach. Kategorie nie są przesyłane przez MD, ponieważ pozostają takie same z meczu na mecz i dlatego są wybierane na stronie internetowej PRS przez strzelca. MD nie mają dostępu do wybranych przez Ciebie kategorii i strzelec jest odpowiedzialny za upewnienie się, że są one zaznaczone w Twoim profilu.

6. DLACZEGO NIEKTÓRZY STRZELACZE SĄ ZAZNACZENI NA ŻÓŁTO?

Strzelcy, którzy strzelili co najmniej dwa mecze kwalifikacyjne, będą uczestniczyli po strzeleniu krajowego finału w rankingu ogólnopolskim. Strzelcy z tym oznaczeniem ubiegają się o zaproszenie na finał The European PRS Series. Strzelcy, którzy nie zdecydują się strzelać w kwalifikacjach, nie będą kwalifikować się do rankingu ogólnopolskiego. Ale mogą brać udział w finale krajowym. Każdego roku odbywa się od 3-6 kwalifikacji..

7. MOJA DYWIZJA NA WYNIK MECZOWY NIE JEST ZAPISANA PRAWIDŁOWO.

Jeśli popełnisz błąd i Twoja dywizja nie zostanie poprawnie przesłana przez MD, na stronie internetowej dostępna jest funkcja, która umożliwia MD meczu zalogowanie się i bardzo szybkie wprowadzenie wymaganych zmian. Aby zweryfikować i poprawić tę zmianę, należy skontaktować się z MD.

8. MÓJ WYNIK ZA MECZ JEST NIEPRAWIDŁOWY.

MD mogą również edytować partyturę, która została już przesłana. Jeśli stwierdzisz, że Twój wynik nie został wpisany poprawnie dla meczu, skontaktuj się z MD w celu weryfikacji i korekty, a nie z PRS.

9. DO MOJEJ WYNIKU PRZYPISANY JEST NIEWŁAŚCIWY NUMER PRS.

MD mogą również edytować i weryfikować numer PRS przypisany do wyniku ich meczu. Jeśli popełnisz błąd, możesz skontaktować się bezpośrednio z MD, aby go poprawić.

10. W JAKI SPOSÓB OBLICZANE SĄ MOJE TRZY WYNIKI W TABELI?

Punkty rankingowe strzelców to suma ich dwóch najlepszych wyników meczy kwalifikacyjnych, które mogą obejmować kwalifikacje. Wynik „zakwalifikowanego” strzelca jest sumą jego dwóch najwyższych wyników które stanowią 40% siły punktów PRS oraz finału który stanowi 60% siły punktów PRS..

11. GDZIE ZNAJDĘ SWÓJ NUMER PRS?

Jeżeli zarejestrowałeś się na naszym portalu Twój numer PRS znajduje się w Twoim profilu. Po weryfikacji PRS Poland Series nada Tobie nr PRS.

12. JAK OTRZYMAĆ T-SHIRT Z PRS POLAND SERIES DLA CZŁONKÓW PRS?

Wystarczy zamówić T-shirt na stronie sklepu Ulfhednar.pl/sklep w dziale PRS Poland Series, podając imię i nazwisko które ma być wydrukowane na kołnierzyku, oraz swój nr PRS

13. CZY STRZELCY SEMI AUTO OPEN STRZELAJĄ W TYM SAMYM COF WRAZ Z INNYMI STRZELCAMI?

Tak, strzelcy z dywizji SEMI AUTO  będą strzelać z tego samego COF razem ze wszystkimi innymi strzelcami.